Darbuotojai

Paskutinį kartą atnaujinta 2021-09-24

 

Simona Jurčė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

tel. (8 440) 70 161
el. paštas pavaduotoja@saulute.w3.lt


Genovaitė Savickienė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

tel. (8 440) 51 424
el. paštas liepaite.genute@gmail.com


Regina Ramanauskienė
direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams

tel. (8 440) 70 161
el. paštas pavaduotoja.ukis@saulute.w3.lt 


Renata Navickienė
personalo ir raštinės vadovė

tel. (8 440) 70 161
el. paštas sekretore@saulute.w3.lt 



Įstaigos darbuotojų sąrašas

 

 

DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

1. Pitrėnienė Audronė Direktorė
2. Jurčė Simona Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
3. Savickienė Genovaitė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
4. Alšauskienė Joana Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
5. Bernotienė Rasa Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
6. Prialgauskienė Diana
Bernotienė Vaida
(vaiko per. atostogos)
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
7. Urniežienė Laima Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
8. Galdikienė Laima Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
9. Girdžiūnienė Virginija Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
10. Grigutienė Alma Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
11. Jasienė Vilija Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
12. Jonutienė Loreta Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
13. Kontrimienė Vilma Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
14. Lazdauskienė Silvija Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
15. Liutkuvienė Sandra Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą      
16. Dirkstienė Daiva Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
17. Ramančikienė Aušra Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
18. Ripkauskienė Sonata Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
19. Rubinienė Nida Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
20. Sungailaitė Viktorija Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais      
21. Šukienė Daiva Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
22. Tumienė Milda Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
23. Untulienė Lina Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
24. Vaškienė Aurelija Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
25. Ina Lekstutienė
Vinogradovė Renata
(vaiko per. atostogos)
Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą      
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
26. Zajevienė Renata Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
27. Domarkienė Aldona
Šlepavičienė Adelė
(vaiko pr. atostogos)
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
28. Bružienė Vida Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą      
29. Butavičienė Rasa Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą      
30. Kubilienė Sada Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą      
31. Šalčiuvienė Rasa Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais      
32. Šimkienė Eglė Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą      
33. Viskantienė Jolanta Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais      
34. Gruzincevienė Laima Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais      
35. Jakštienė Genovaitė Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais      
36. Liaučienė Jovita Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais      
37. Šmitienė Lina Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais      
38. Vaškienė Rosita Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
39. Mikalauskaitė Gabrielė Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
40. Narmontienė Alina Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
41. Jonikaitė Aurelija Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą      
           
42. Alonderienė Aušra Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas      
43.

Daukantienė Lina

Vitkauskienė Lina

Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas      
  Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas      
44. Mockienė Daiva Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas      
45. Jazbutienė Živilė Judesio korekcijos specialistė      
46. Budrikienė Ramunė Logopedė
47. Pilibaitienė Rita Logopedė
48. Kinčius Tomas Specialusis pedagogas
49. Galinskienė Sigita Psichologo asistentė
50.

Šulcė Gintarė

Vizgaudienė Rita

Socialinė pedagogė
Socialinė pedagogė
51. Baranauskienė Alina Specialioji pedagogė
52. Ramanauskienė Regina Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams      
53.  Lankutienė Virginija Viešųjų pirkimų ir sandėlio administratorė      
54. Navickienė Renata Personalo ir raštinės vadovė      
55.  Sungailaitė Viktorija Sveikatos ir maitinimo organizavimo specialistė      
56. Žvirblienė Inga Sveikatos ir maitinimo organizavimo specialistė      
57. Venspolis Vilius Kompiuteristas      
58. Ramanavičienė Irena Virėja      
59. Razmuvienė Rūta Virėja      
60. Šikšnienė Ramina Virėja      
61. Šarpnickaitė Andžela Virėja      
62. Jakštienė Regina Skalbinių prižiūrėtoja      
63. Vainutienė Adelė Skalbėja      
64. Balandis Zigmas Vairuotojas      
65. Tomas Kinčius Vairuotojas      
66. Karbonskienė Vijolė Kiemsargė      
67. Šilinskas Saulius Kiemsargis      
Pagalbinis darbininkas      
68. Zigmas Balandis Pagalbinis darbininkas      
69 Kalendra Robertas Pagalbinis darbininkas      
70. Aniščenko Svetlana Valytoja      
71. Paulauskienė Rasa Valytoja      
72. Pocevičiutė Sandra Vaikus lydinti mokytojo padėjėja      
73. Pocevičienė Jolanta Auklėtojo padėjėja
74. Ragainienė Irena Specialiojo ugdymo grupės auklėtojo padėjėja
75. Baužienė Genovaitė Auklėtojo padėjėja
76. Kungienė Rima Auklėtojo padėjėja
77. Drąsutytė Karolina Auklėtojo padėjėja
78. Kvietkauskienė Laura Auklėtojo padėjėja
79. Luotienė Daiva Auklėtojo padėjėja
80. Kazlauskienė Vilma Auklėtojo padėjėja
81. Mikštienė Daiva Auklėtojo padėjėja
82. Šimkuvienė Laima Auklėtojo padėjėja
83. Miched Birutė Auklėtojo padėjėja
84. Jucytė Lina Auklėtojo padėjėja
85. Sparnauskienė Laima Auklėtojo padėjėja
86. Šudeikienė Audra Auklėtojo padėjėja
87. Šlepavičienė Birutė Auklėtojo padėjėja
88. Simonavičiūtė Lina Auklėtojo padėjėja
89. Škimelienė Jolanta Auklėtojo padėjėja
90. Zubienė Jolanta Auklėtojo padėjėja
91. Lekstutienė Oresta Auklėtojo padėjėja
92. Sveisienė Vaida Auklėtojo padėjėja
93. Kupčinskienė Reda Auklėtojo padėjėja
94. Stankuvienė Antanina Auklėtojo padėjėja
95 Bričkuvienė Vida Auklėtojo padėjėja
96. Macevičienė Ona Specialiojo ugdymo grupės auklėtojo padėjėja
97. Dargienė Genoveita Specialiojo ugdymo grupės auklėtojo padėjėja
98. Vyniautienė Virginija Auklėtojo padėjėja
99. Paulauskienė Rasa Auklėtojo padėjėja